Jsme tu pro všechny !!!

Naší snahou je vytvořit podmínky a vyhovět všem jednotlivcům a zájmovým skupinám zabývajících se střelbou z různých zbraní.

- vojenských a policejních zbraní (samopalů, pistolí, taktických brokovnic)
- historických zbraní (předovky, westernové zbraně)
- odstřelovačských zbraní a odstřelovačské taktiky
- rekreační střelba pro  Děti a všechny věkové skupiny, včetně půjčování zbran   

Střelnice je samozřejmě i sportovní střelnicí, kde se můžete věnovat sportovní střelbě v souladu s pravidly Českého střeleckého svazu. Stránky věnované sportovní střelbě jsou zde

Organizačně je střelnice vnitřně rozdělena na sportovní střelce a na ostatní členy, kteří střílí ze všeho z čeho střílet lze, tzn. Ty ostatní. My jsme ti ostatní a střílíme pro radost i když taky někdy uděláme závody ve střelbě, ale nedržíme se pravidel sportovní střelby, pouze se držíme pravidel bezpečného zacházení se zbraní a dodržováním pravidel bezpečné střelby střelby na naší střelnici.

Původně vzikla tato část - sekce - jako sekce střelců černým prachem, zkráceně historici. Útlumem sportoní střelby z perkusních, křesadlových a jiných historických zbraní jsme mezi sebe vzali lidi, kteří mají zbraně moderní. Moderní zbraně, historické zbraně a zbraně jež sloužili v armádách různých států a v různých konfliktech.

Máte-li zájem účastnit se naší činnosti nebo si jen tak zastřílet, rádi Vás uvítáme na naší střelnici. Nejlépe je dorazit v sobotu, kdy jsme skoro parvidelně na střelnici od cca 10 hodin do oběda, nebo ještě lépe, domluvit se na návštěvě telefonicky. Kontakty jsou uvedeny na těchto stránkách.  Otevírací doba střelnice je zde.