Tak jako všechny střelnice, tak i my jsme otevřeni pro veřejnost. Toto "otevření" pro veřejnost má několik důvodů:

1. Snažíme se poskytnout lidem a organizacím, vlastnících zbraně možnost legálně si z těchto zbraní zastřílet v příjemném prostředí.

2. Chceme umožnit široké veřejnosti, která zbraně nevlastní a ani nevlastní zbrojní průkaz možnost vyzkoušet si střelbu z různých zbraní.

3. Samozřejmě je tu i finanční efekt pro nás, i když ceny jsou spíše symbolické a to jen na pokrytí nejnutnějších nákladů.

Pro zajištění maximální bezpečnosti na střelnici se samozřejmě řídíme Provozním řádem.

Kdy je střelnice otevřena pro veřejnost ?

I v letošním roce pokračujeme se střelbami pro veřejnost vždy v sobotu od cca 9:30.  Výjimkou budou soboty kdy se na střelnici konají  závody, ale to určitě najdete v sekci "Kalendář", případně  v sekci "Naše Akce".

Neomezujeme se pouze na tuto dobu - tj. sobotu, ale po telefonické dohodě je možno si zastřílet  i v pondělí a ve středu v odpoledních hodinách. Kontakty najdete v sekci "Kontakty".

V zimním období jsou odpolední hodiny problém, jelikož je brzy tma.

Kdo je našim zákazníkem ?

Jak jsem již uvedl výše, je jím každý člověk, osoba, která má zájem o zájmovou střelbu, sportovní střelbu, prostě střílení. Zde rádi přivítáme jednotlivce, rodiny a skupiny. Samozřejmě, že existují výjimky, které zde nepatří a to jsou velmi malé děti, mládež do 18-ti let bez doprovodu rodičů a osoby, které náš stát eufemisticky nazývá "problematické", nebo "nepřízpusobivé". Jde o lidi jež mají problémy s alkoholem, návykovými látkami a podobně. Tyto lidi zákon vylučuje z kratochvílí jako je střelba a aby jste byli u nás v bezpečí je nutno se řídit Provozním řádem střelnice

Co můžeme nabídnout ?   

Ceníku služeb na střelnici na těchto stránkách je patrné co je předmětem základní nabídky, ale pro jistotu zde uvedu ještě pár příkladů.

- chcete si zastřílet a máte svoji zbraň (podotýkám legální), přijdete zaplatíte poplatek za hodinu pronájmu střelnice, zastřílíte si, seznámíte se s námi a třeba již zůstanete.

- chcete si zastřílet a nemáte zbraň, no žádný problém, přijdete, my Vás rychle seznámíme s bezpečností a co můžete a jak to udělat, aby jste Vy a nikdo nepřišel k úrazu, dáme Vám instruktora, půjčíme zbraň dle Vaší představy. 

 Seznam "Zbraně k zapůjčení" je zde. Zaplatíte pár korun a zastřílíte si pod dohledem instruktora a třeba taky zůstanete.

- jste společnost více lidí (svatebčané, setkání po létech, pracovní kolektiv....) platí to co již je výše uvedeno u jednotlivců avšak zde umíme rozšířit svou nabídku ještě o možnost posezení jak venku u ohně a opékat cokoli co lze napíchnout, nebo v klubovně. Občerstvení  si  zajistíte sami a my Vám propůjčíme pouze skleničky a talíře. Oslavy a slavení obecně je zde možné, ale vzhledem k tomu, že jste na střelnici je nutno dodržovat následující zásadu, když se střílí tak bez alkoholu, a až se dostřílí může se pít co hrdlo ráčí.

Věřím, že Vás naše nabídka zaujme a určitě se s Vámi zde na střelnici setkáme a třeba nejen jako se zákazníky, ale třeba i jako s budoucími členy. Pokud vzniknou jakékoli dotazy a připomínky z Vaší strany, rádi Vám je osobně zodpovíme.